جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم سابلیمیشن

ورق آلومینیوم سابلیمیشن

ورق آلومینیوم سابلیمیشن آلومینیوم قابل تصعید با فرموله خاصی ساخته شده است.

پوشش، مهندسی شده است تا در برابر خراش، مواد شیمیایی و UV مقاوم تر از سایرین باشد.

مواد تصعید در بازار رنگ سفید روشن تصاویر را بهبود می بخشد.

با حداکثر جزئیات، عمق رنگ و جنب و جوش. ساخت دقیق.

روش های مورد استفاده برای تولید این ماده، نتایج ثابت را از ورق به صفحه تضمین می کند.

ویژگی های ورق های سابلیمیشن آلومینیوم:

  1. وزن سبک
  2. ضد الکتریسیته ساکن، ضد اثر انگشت
  3. حفاظت از محیط زیست
  4. ضد خش

یک ورق آلومینیومی براق سفید برای چاپ سابلیمیشن راه حل مناسب تولید جوایز، تشکر، سوغاتی های گاه و بیگاه، و غیره. برگه با طرح چاپ شده باید به زیرانداز اختصاصی ام دی اف متصل شود. لایه زیرین کیفیت بصری محصول نهایی را افزایش می دهد که می توان آن را آویزان کرد یا به صورت عمودی روی یک سطح قرار داد.

ورق آلومینیوم سابلیمیشن
ورق آلومینیوم سابلیمیشن

چاپ سابلیمیشن دقیقا چیست؟

چاپ سابلیمیشن بدون اینکه خیلی فنی باشد، فرآیند انتقال یک طرح با استفاده از جوهر تخصصی روی سطح دیگری با استفاده از گرما و فشار است. از آنجایی که جوهر در اثر گرما به گاز تبدیل می شود، در زیر سطح ماده فرو می رود. این باعث می شود که دوام بالایی داشته باشد. همچنین این چیزی است که به چاپ های سابلیمیشن آلومینیوم ظاهری سه بعدی می دهد. این یک فرآیند منحصر به فرد است که پتانسیل ایجاد برخی از جذاب ترین طرح های موجود را دارد.

همانطور که قبلاً گفتم، اکثر مردم به چاپ سابلیمیشن به عنوان طراحی لباس و لیوان قهوه فکر می کنند. به ندرت حتی به این فکر می کنند که از آلومینیوم به عنوان بوم استفاده شود، بنابراین کسانی که این کار را انجام می دهند موفقیت بزرگی را مشاهده می کنند. طرح ها به قدری منحصر به فرد و در تقاضا هستند که ما شاهد شورش هستیم.

قیمت ورق آلومینیوم کیلویی

دستگاه پرس حرارتی

برای انتقال طرح روی سطح آلومینیومی به پرس حرارتی نیاز است. این همچنین بزرگترین سرمایه گذاری شما خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که برای بهترین جا خرید کنید. اگر مبتدی هستید، نمی خواهید دستگاه پرس حرارتی را انتخاب کنید که استفاده از آن دشوار است. در آن عجله نکنید.

دستگاه پرس حرارتی تخت مسطح بهترین گزینه برای چاپ سابلیمیشن آلومینیومی خواهد بود. با این حال ارزشی ندارد که این دستگاه بر روی پارچه ها و مواد دیگر نیز کار کند، بنابراین اگر تصمیم به گسترش آن بگیرید، خود را محدود نخواهید دید.

برخی از عوامل کلیدی که باید هنگام خرید پرس حرارتی در نظر بگیرید اندازه تخت است. از هر اندازه لباس یا بستری که در نهایت استفاده می کنید، پرس حرارتی شما باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا از طرح های شما پشتیبانی کند.

چاپگر سابلیمیشن

در حالی که دستگاه پرس گران ترین قطعه مورد نیاز است، چاپگر ممکن است مهم ترین باشد. این دستگاهی است که برای دریافت طرح ها از یک پلتفرم دیجیتال روی کاغذ استفاده می شود و در نهایت آن را به محصول نهایی منتقل می کند.

 سه برند معروف چاپگرهای حرفه ای سابلیمیشن Mutoh Durst و Mimaki هستند.

ورق آلومینیوم سابلیمیشن
ورق آلومینیوم سابلیمیشن

کاغذ سابلیمیشن

تصعید به نوع خاصی از کاغذ نیاز دارد که به طور خاص طراحی شده است تا جوهر را از سطح آن بر روی زیرلایه آزاد کند. دو نوع کاغذ سابلیمیشن وجود دارد، پس بیایید به هر یک از آنها نگاهی بیندازیم.

ورق آلومینیوم آجدار چیست؟

کاغذ تصعید نور:

این کاغذ برای پس زمینه های رنگی روشن استفاده می شود زیرا به خوبی با رنگ های روشن تر ترکیب می شود. در بیشتر موارد، این انتخاب بهینه برای تصعید روی آلومینیوم است.

کاغذ تصعید تیره:

در مقابل، این کاغذ برای پس‌زمینه‌های تیره‌تر طراحی شده است. رنگ‌ها را بسیار زنده‌تر می‌کند و با سطوح تیره‌تر تضاد خوبی دارد. به دلیل دشواری قرار دادن طرح ها بر روی سطح تیره، این کاغذ کاربردهای محدودی دارد و نباید توسط مبتدیان استفاده شود.

ورق آلومینیوم سابلیمیشن
ورق آلومینیوم سابلیمیشن

با سابلیمیشن روی آلومینیوم چه انتظاری داریم؟

از آنجایی که جوهرها گرم می شوند و سپس در پانل آلومینیومی فشرده می شوند، این طرح ها بسیار انعطاف پذیر هستند. به علاوه طرح ها واقعا جالب به نظر می رسند! در اینجا چند نمونه از چاپ سابلیمیشن بر روی ورق آلومینیوم آورده شده است.

 این وب‌سایت دارای طرح‌های واقعاً فوق‌العاده‌ای برای بستر آلومینیومی است، بنابراین برای چند نمونه آن را بررسی کنید!

 https://www.blazing.com/metal-prints

فرآیند تصعید رنگ روی آلومینیوم چیست؟

سابلیمیشن رنگ برای مدتی رایج بوده است، اما چاپ بر روی آلومینیوم همیشه برای مشاغل بسیار منتخب محفوظ بوده است، عمدتاً به دلیل ماهیت غیر قابل دسترس تجهیزات. اما اکنون که این فناوری بسیار در دسترس‌تر شده است، شاهد محبوبیت آن هستیم.

آیا می توانم از جوهر سابلیمیشن لباس روی آلومینیوم استفاده کنم؟

سابلیمیشن را می توان با طیف گسترده ای از زیرلایه ها استفاده کرد، اما یک نگرانی رایج این است که آیا می توان از همان جوهر روی پارچه و فلز استفاده کرد یا خیر. پاسخ مثبت است، اما چالش با تطبیق رنگ همراه است. رنگ ها روی پارچه مانند فلز دیده نمی شوند. بنابراین هنگام برنامه ریزی سابلیمیشن روی آلومینیوم این را در نظر داشته باشید.

در حال حاضر این محصول در شرکت جهان آلومینیوم موجود نمی‌باشد.

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران