جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

| قیمت ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم رنگي

مجموعه جهان آلومینیوم مجهز به سيستم رنگ پودري الكترو استاتيك كوره اي برای تولید ورق آلومینیوم رنگي ميباشد. كه اين روش منجر به ايجاد پايدارترين لايه رنگ بر روي فلزات ميگردد. در اين روش پس از زير سازي ورق ها توسط واحد آبكاري ورق ها به سالن رنگ منتقل شده و رنگ به وسيله بار الكتريكي ايجاد شده در آن روي ورق قرار ميگيرد و لايه اي در حدود 50 الي 100 ميكرون رنگ روي ورق را ميپوشاند. پس از آن جهت ايجاد استحكام در رنگ ورقها به کوره منتقل می شود و در دماي 180 الي 200 درجه سانتيگراد پایدار ميگيرد.

ورق رنگی چیست؟ ورق های فلزی بسیار کاربردی هستند. در بین ورق های فلزی ورق های گالوانیزه و ورق های گالوانیزه رنگی از کاربردی ترین های ورق های فلزی هستند. ورق رنگی معمولا در جنس های مختلفی تولید و استفاده می شوند : مانند
سقف ویلا
ویترین مغازه ها
و هزار و یک کاربرد دیگر ….
موارد استفاده ورق های رنگی در صنایع مختلف از جمله درب و پنجره پوشش سقف سالنها و دكوراسيون داخلي می باشد.

ورق آلومینیوم رنگي

 

چگونه ورق آلومینیوم آنادایز شده رنگ آمیزی می شود؟

سه روش برای رنگ آمیزی ورق آلومینیوم وجود دارد:

  1. رنگ: قسمت تازه آنادایز شده در محلول مایعی که حاوی رنگ محلول است غوطه ور می شود. پوشش آندی متخلخل رنگ را جذب می کند. شدت رنگ به ضخامت لایه آندی، غلظت رنگ، زمان غوطه وری و دما و موارد دیگر وابسطه است.
  2. رنگ آمیزی الکترولیتی (معروف به “دو مرحله ای”): پس از آندایز کردن، فلز در یک وان حاوی نمک فلزی غیر آلی غوطه ور می شود. جریانی اعمال می شود که نمک در منافذ ورق آلومینیوم رسوب می کند. رنگ حاصل به فلز مورد استفاده و شرایط پردازش بستگی دارد (محدوده رنگ ها را می توان با رنگ آمیزی بیش از حد رنگ های آلی افزایش داد).
  3. رنگ‌آمیزی یکپارچه: این فرآیند به اصطلاح یک مرحله‌ای ترکیبی از آنادایز کردن و رنگ‌آمیزی برای تشکیل و رنگ آمیزی همزمان دیواره سلولی اکسیدی در سایه‌های برنزی و مشکی است، در حالی که نسبت به آنادایز معمولی در برابر سایش مقاوم‌تر است.

 

ضخامت : 0.2 الی 30 میلیمتر (تحویل طبق کاتالوگ رنگ ( RAL ))
ابعاد استاندارد : 1250×2500 – 1000×2000 میلیمتر
ابعاد قابل سفارش : ابعاد حداكثر 2000×6500 میلیمتر و کویل عرض 1000 و 1250 میلیمتر
الیاژ استاندارد : 1050 – 3105
آلیاژ های قابل سفارش : 1100 – 1200 – 3003

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران