جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

تسمه آلومینیومی

تسمه آلومینیوم

این قطعه یک شمش توپر آلومینیومی است که در ساخت یراق و دستگیره های مختلف استفاده می شود، تسمه آلومینیوم تحت پرس فرم گرفته و در دو حالت سه خط و ساده روانه بازار می شود.

تسمه آلومینیوم چیست

تسمه آلومینیوم

بهتر است با تسمه آلومینیومی بیشتر آشنا شویم، آلیاژهای آلومینیومی در دو دسته کلی تقسیم می شوند:
دسته اول آلیاژهای ریختگی و دسته دوم آلیاژهای کارپذیر، معمولا حجم محصولات کارپذیر خیلی بیشتر از محصولات ریختگی می باشد، این آلیاژها را در ساخت محصولات شکل دهی داده شده استفاده می کنند مانند:
فویل، مفتول، لوله، ورق و…

آلیاژهای آلومینیومی کارپذیر بسته به نوع عناصرشان به صورت سری های 8000،2000 و1000 تقسیم بندی می شوند، که بیشترین استحکام برای آلیاژهای سری 7000 و 2000 می باشد، آلیاژهای سری 5000 خواص مقاومت و جوش پذیریشان در مقابل خوردگی بالا می باشد، و آلیاژ های آلومینیوم سری 6000 قابلیت مقاومت و شکل پذیری بسیار زیادی دارند، همچنین در کاربردهای مهندسی عمومی به شکل محصولات اکسترود شده استفاده می شوند.

از کاربردی ترین و مهم ترین آلیاژهای کارپذیر آلومینیوم می توان آلیاژهای 5083، 6061، 7075 و 2024 را نام برد، انجام عملیات حرارتی پیرسازی می تواند خواص آلیاژهای ذکر شده را به شکل فوق العاده ای افزایش دهد، به عنوان مثال آلیاژهای  T6-7075 و T4-2024 استحکام کششی بسیار بالایی دارند.

قیمت تسمه آلمینیوم

قیمت تسمه آلمینیوم بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل مقدار و اندازه سفارش، ابعاد، نوع تسمه و … محاسبه می شود. بنابراین برای اطلاع از قیمت روز تسمه آلومینیوم پیشنهاد می شود که در تماس با کارشناسان از این موضوع اطلاع حاصل نمایید.

جهان آلومینیوم مرکز تولید کننده و فروش انواع تسمه های آلومینیومی، واقع در تهران می باشد، جهان آلومینیوم دارای ظرفیت پذیرش انواع سفارش در زمینه چهار پهلوی آلومینیوم، میلگرد آلیاژی، تسمه الومینیومی و… در سراسر ایران است، شما می توانید به آسانی و از طریق ورود به لینک قیمت تسمه آلومینیوم که در زیر آمده، از خدمات ویژه ما بهره مند شوید، شعار همیشگی مجموعه جهان آلومینیوم پایداری کیفیت بوده و رمز این پایداری نیز در حمایت از تولید و فروش است.
برای اطلاع از قیمت تسمه آلومینیومی لطفا به سایت جهان آلومینیوم وارد شوید، شما به علاوه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.
به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران