جهان آلومینیوم

تولیدکننده انواع ورق آلومینیوم

خرید میلگرد آلومینیوم

خرید میلگرد آلومینیوم

میلگرد آلومینیوم چیست؟

میلگرد آلومینیوم یک میله فلزی است که هم از جنس آلومینیوم می باشد هم از جنس فولاد، که در ساختمان سازی به مقاومت کشش بتن را افزایش می دهد در واقع به ساختمان هایی که بتن ریزی می کنند تا در مقابل وزن کششی و برشی و خم کردنی کمک کننده باشد. پس با این اوصاف این میلگرد های آلومینیوم است که  مقاومت سازه های بتن ریزی را افزایش می دهد این میله های آلومینیوم چون داخل سازه قرار میگیرند دیده نمی شوند.

آرماتور یا میلگرد از عناصر آلومینیوم  در سازه بتن مسلح تشکیل شده است. اهمیت آرماتور را نباید دست کم گرفت زیرا در ذات یک سازه قوی و مقاوم است. برای ساخت آرماتورها از عناصر مختلفی مانند مش آرماتور ، محصولات تقویتی پیش ساخته و میلگردها استفاده می شود .

از کجا می توانم میلگرد آلومینیوم بخرم

میلگرد آلومینیوم یا وسیله استحکام دهنده بتن ساختمان با قیمت‌های متفاوتی عرضه می‌شود، اما توجه به عوامل زیر ضروری است:

 • نوع مواد میلگرد ساخته شده
 • قطر هر میله تقویتی؛
 • طول آلومینیوم تقویت کننده؛

 

قیمت خرید میلگرد آلومینیوم

ممکن است متفاوت باشد، تفاوت‌های اساسی در قیمت‌گذاری میلگرد آلومینیوم بیشتر به دلیل نوع آلیاژ و ویژگی‌های آن است، همانطور که قبلاً می‌دانید، هر چه فلز قوی‌تر باشد قیمت آن نیز بالاتر است.

جهان آلومینیوم یک شرکت با بیش از 10 سال تجربه در فروش آلومینیوم و انواع ورق و مقاطع آلومینیوم می باشد

 ما کیفیت محصولات مان را از جمله ورق آلومینیوم و میلگرد آلومینیوم ارزان خود را به مشتریان خود تضمین می کنیم. شما می توانید برای خرید،فروش و سفارش میلگرد آلومینیوم با کارشناسان ما تماس بگیرید. 0216639120102133948542

میله آلیاژ آلومینیوم یکی از محبوب ترین انواع آن است. از میله های آلیاژ آلومینیوم قوی تر و سبک تر است، استحکام میله آلیاژ آلومینیوم قوی تراز میله های فولادی است.

میلگرد آلومینیوم که به عنوان میلگرد ریخته گری آلومینیوم نیز شناخته می شود، یکی از رایج ترین انواع میلگرد است. از میلگردهای آلیاژ آلومینیوم و دو نوع اصلی میلگرد آلومینیومی قوی تر است . میلگرد آلیاژ آلومینیوم در دمای بالا قوی تر از میلگردهای آلومینیوم است.

خرید میلگرد آلومینیوم در دو نوع میلگرد ساده و میلگرد آجدار می باشد که در نوع آجدار آن، آج ها به صورت عرضی در سراسر میلگرد نمایان اند.

میلگرد آلومینیوم ساده

 1. این نوع میلگردها اغلب در صنعت مورد مصرف هستند.
 2.  اکثر میلگردهای ساده دارای برگ شناسنامه می باشند که در این برگ شناسایی، همه آنالیز قطر میلگرد ساده آورده شده است.
  میلگرد آلومینیوم ساده
  میلگرد آلومینیوم ساده
 3. میلگرد ساده همانطور که از نام آن پیداست فاقد آج است.
 4. میلگردهای ساده کیفیت بهتری داشته و بیشتر مورد استفاده در مصارف صنعتی و ساختمانی اند.
 5. میلگردهای ساده اکثرا کاربردهای صنعتی داشته و بعضی اوقات در ساخت خاموت نیز استفاده دارند.
 6. قطر اسمی میلگرد ساده، قطری است که آن را در برگ شناسایی محصول می آورند و برابر است با قطر
  دایره ای که مساحتش معادل مساحت مقطع عرضی میلگرد است.

مراحل تولید میلگرد آلومینیوم ساده

برای تولید میلگرد ساده در ابتدا شمش ها در ردیف هایی مشخص به وسیله جک هیدرولیکی وارد کوره ها می شوند، بعد از قرار گیری آنها داخل کوره ها، در دمای بالا و با جریانات گردابی جهت نورد آماده می شوند، شمش ها بعد از رسیدن به دمای مورد نظر برای نورد، به خط تولید فرستاده می شوند.

بعد از آن روی رول ها شمش های پخته شده را قرار داده و به سمت مرحله رافینگ هدایت می کنند، در این مرحله از قطر شمش ها تا سه مرحله کاسته و اضافه به طول آن می کنند، میلگردها بدون گذراندن مراحل استند، بعد از مرحله رافینگ (مرحله استند جهت آجدار کردن میلگرد استفاده شده و هیچ کارایی در میلگرد ساده ندارد) وارد مرحله قیچی متراژ شده و برای برش میلگردهای تولید شده در طول های تعیین شده بکار برده می شوند، در انتها میلگردهای تولیدی در زیر گیوتین های بسته بندی بر اساس ایزیری ایران یا ISIRI برش خورده و به شکل بندیل بسته بندی می شوند.

برای خرید میلگرد آلومینیوم و تسمه آلومینیوم می توانید با شماره های 0216639120102133948542 تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
فهرست مطالب

مشاهده لیست قیمت‌ها

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران