چهار پهلوی آلومینیوم

چهار پهلوی آلومینیوم

چهار پهلو آلومینیوم پروفیلی است که به شکل گسترده در صنایع مختلف و بالاخص ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته و اهمیتش نیز هر روز بیشتر می شود، اما در مطلب ارائه شده به معرفی چهار پهلو خواهیم پرداخت و انواع مختلفش را معرفی می کنیم.

چهار پهلو آلومینیوم

این محصول را به روش های مختلفی تولید می کنند و چهار گوشه دارد، قیمت چهار پهلو با توجه به سایز های مختلف آن متفاوت است، در ادامه برای آنکه بیشتر با چهار پهلو آلومینیوم آشنا شوید به معرفی انواع آن در جنس و تولید می پردازیم، این محصول بر اساس دسته بندی های مختلف دارای کاربردهای خاص خود می باشد.

چهار پهلوی آلومینیوم
چهار پهلو آلومینیوم

انواع چهار پهلو از لحاظ نوع و تولید آن

می توان گفت که چهار پهلو ها، از نظر روش تولیدی در سه نوع متفاوت فابریک، نوردی (نرمال) و ترانسی موجود می باشند، در انواع مختلف چهار پهلو، نوعی از چهار پهلو به نام چهار پهلوی ترانسی وجود دارد که این نوع از سایزهای 90*90 الی 4*4 میل موجود بوده و به بازار عرضه می شود، سطح صیقلی و دقت بالا، از جمله ویژگی های مهم این نوع چهار پهلو می باشد، به اصطلاح بازاری به سایزهای 10*10 الی 2*2 خار گفته می شود و اغلب مورد استفاده در صنایع کوچک می باشد، ولی سایزهای بزرگتر اکثرا در تولید و تهیه لوازمی با دقت بالاتر مورد استفاده می باشند.

چهار پهلوهای ترانسی نسبت به چهار پهلوهای نوردی نازک تر اند، برای تولید چهار پهلوهای ترانسی ایرانی، با دستگاهی تحت عنوان دوزه، چهار پهلوهای نوردی را می کشند، و به همین علت نیز نوع ترانسی از سطحی صیقلی و یکنواخت برخوردار است.

همچنین هر دو نوع نوردی و ترانسی از ته شمش (آهن های ضایعاتی اعم از سر ورق) تولید می شوند، این درحالی است که از شمش در تولید نوع فابریک استفاده می کنند، چهار پهلوی نوردی اغلب بین 5/5 تا 7 سانتی متر می باشد.

چهار پهلوی فابریک از شمش فولادی در سایزهای 50*50 و 30*50 در کارخانه ها تولید می شود.

انواع چهار پهلو بر طبق جنس

چهار پهلو نیز مثل محصولات تولیدی دیگر در حوزه ساختمان، می تواند از متریال ها و مواد مختلفی باشد، که از جمله اصلی ترین آنها می توان به مس، آلیاژی، برنج، آلومینیوم، استیل و فولاد کربن اشاره کرد.

برای خرید چهار پهلوی آلومینیوم می توانید به جهان آلومینیوم وارد شوید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات تماس شعبه بازار تهران


  • 021-33948542
  • 09123040341
  • خیابان 15 خرداد خیابان پامنار رو به روی بانک ملی پلاک 139

اطلاعات تماس شعبه غرب تهران


  • 021-66391201-2
  • 09121140651
  • بزرگراه فتح رو به روی فتح 21 بازار آلومینیوم ایران فاز 2 پلاک 111

ساعات کاری


شنبه تا چهارشنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
×

پشتیبانی جهان آلومینیوم در خدمت شماست.

× تماس مستقیم در واتس‌اپ