ورق آلومینیوم

ورق آلومینیوم

ما به عنوان یکی از برترین و معتبرترین تامین کنندگان ورق آلومینیوم ، ارتباطات باورنکردنی ما با تولید کنندگان در سراسر ایران این امکان را برای ما فراهم می کند که بهترین مواد آلومینیومی موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم.

از آنجا که هر آلیاژ آلومینیوم بر اساس ترکیب مواد دارای نقاط قوت و ضعف منحصر به فرد است ، انتخاب ورق آلومینیوم مناسب برای کاربرد بسیار مهم است. تیم ما در Alumpersianبه شما در انتخاب صحیح کمک می کند و ورق آلومینیوم را مستقیماً به شما تحویل می دهد.

اگرچه یک ورق آلومینیوم بیش از یک چهارم اینچ ضخامت ندارد ، اما قوی ، همه کاره ، سبک و مقاوم در برابر خوردگی است و این امر را برای صنایع مختلف ، بویژه خودرو ، ساخت و ساز و هوافضا ضروری می کند. با این حال ، ما آلومینیوم را به سایر صنایع ، از جمله مواد شیمیایی ، رایانه ، پردازش .مواد غذایی ، مبلمان ، قالب تزریق ، دریایی ، پزشکی و… محدود نمی کنیم. ما حتی مواد برجسته ای را در اختیارخودروسازی قرار می دهیم.

آلومینیوم یکی از مهمترین بلوک های ساختمانی برای میلیون ها محصول مورد استفاده در سراسر جهان است.

ما یک ورق آلومینیومی با کیفیت عالی را به شما ارائه می دهیم ، این تجهیزات و محصولات شما بدون در نظر گرفتن محیط ، در تست زمان ایستاده اند.

در فلزات مستقیم دریایی ، ما یک ورق آلومینیومی به دور از شوره زدگی با کالیبر بالا و مقرون به صرفه را تضمین می کنیم ، مناسب برای شکل دادن یا خم شدن به اشکال مختلف و بدون خطر شکستن. چه علاقه مند به ورق آلومینیومی 3003 ، 5052 یا 6061 باشیم ، می توانیم در آن قرار بگیریم.

ورق آلومینیوم

3003 -3105 این ورق آلومینیومی دارای قابلیت شکل گیری و جوشکاری عالی است. این ماده در حالی که دارای یک پایان صاف و نیمه براق است ، مقرون به صرفه است ، مناسب برای بام ، مواد غذایی و مواد شیمیایی ، سایدینگ تریلر ، مخازن سوخت و موارد دیگر.

5052 – برای شکل پذیری عالی و مقاومت در برابر خوردگی و همچنین جوش پذیری مناسب ، این ورق آلومینیومی یک انتخاب عالی است. با یک ترکیب باورنکردنی ، گزینه مورد نظر برای کاربردهای دریایی ، نمکی و مواد شیمیایی مانند قلاب های قایق ، سخت افزار و مخازن است.

6061 – ورق آلومینیومی 6061 به عنوان بالاترین میزان تقاضامیباشد ک قابل ماشین کاری ، جوشکاری ، قابل تصفیه گرما بوده و از استحکام بیشتری برخوردار است. اگر برای صفحات پایه ، قطعات خودرو یا موتور سیکلت یا فریم ساختاری به آلومینیوم احتیاج دارید ، این بهترین انتخاب است.

ما افتخار فوق العاده ای برای بدست آوردن مواد آلومینیومی برتر برای مشتریان خود داریم. برای کمک به هر ورق آلومینیومی ، امروز با فلزات آلوم پرشین تماس بگیرید. فقط به ما اطلاع دهید که چه درجه ، اندازه ، شکل ، ضخامت و کمیت را می خواهید و ما بقیه را انجام خواهیم داد. هدف ما این است که فرایند گرفتن یک ورق آلومینیومی یکپارچه شود.

×

پشتیبانی جهان آلومینیوم در خدمت شماست.

× تماس مستقیم در واتس‌اپ